PRINS SportCare WORKING/endurance

20kg NASKLADNÍME do 3týdnů 1 753 Kč
+
Doprava zdarma+ GRATIS PAMLSEK - 6ks v ceně 270 Kč

SportCare Working & Endurance je lisované krmivo pro psy, které potřebují poskytovat špičkové výkony v činnostech dlouhodobého trvání. Toto krmivo bylo vyvinuto speciálně pro tažný psy, pracovní psy nebo pro psy, kteří praktikují jiné sporty dlouhodobého charakteru. Pro takto sportující psy, jsou tuky rozhodujícím zdrojem energie. Krmivo se zvýšeným obsahem tuku je klíčem k jejich vytrvalosti. Zvýšené hladiny proteinů navíc podporují svaly. Krmivo je vysoce koncentrované, a proto je objemově menší, což snižuje zátěž na žaludek.

 

Vyvážená výživa - speciálně vyvinuté pro mushering nebo jiné dlouhodobé činnosti

Podporuje spoje - složky jako lososový olej, glukosamin a chondroitin podporují klouby sportovního psa

Zvýšený obsah bílkovin a tuků - obsahuje vyšší obsah tuku a bílkovin, aby vyhovoval potřebám psů, kteří praktikují sport s dlouhým trváním. L-karnitin navíc podporuje optimální spalování tuků

 

 

Složení: Dehydrované kuřecí a krůtí maso, pšenice, živočišný tuk (hovězí), hydrolyzovaný kuřecí protein, řepkový olej, kukuřičný gluten, hemoglobin, maltodextrin, lososový olej (1%), celulóza, slunečnicový olej, inulin, hydrolyzované kvasinky, glukosamin (0,05%), chondroitin (0,05%), mannanoligosacharidy (MOS)

Analytické složení:

Vlhkost 8,0%

Hrubý protein 34,0%

Hrubý tuk 26,0%

Hrubý popel 6,5%

Hrubá vláknina 3,0%

Sacharidy 22,5%

 

Minerály

Vápník 1,4%

Fosfor 0,9%

Draslík 0,9%

Hořčík 0,1%

Sodium 0,3%

 

Využitelná energie:

4600 kcal / kg