Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 18:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

PRO PLAN cat ADULT 7+ chicken

ProPlan Cat Adult 7+ krmivo pro kočky od Puriny s kuřetem & rýží, pro starší kočky od 7 let, obsahuje Longevis-Recepturu, která je optimálně sestavena pro nutriční nároky zralých koček.

ProPlan Cat Adult 7+ je superprémiové krmivo speciálně sestavené pro potřeby starších koček (od 7 let), které pomáhá zpomalovat příznaky stárnutí. Krmivo prokazatelně prodlužuje zdravý život starších koček. Jak kočky stárnou, dochází u nich k různým biologickým změnám, např. se mění jejich potřeba živin. Proto je důležité, aby Vaše kočka dostávala krmivo odpovídající jejímu věku.

ProPlan Cat Adult 7+ s Longevis pro dlouhý zdravý život:

* Longevis posiluje imunitní systém, udržuje zdravou funkci buněk a zmírňuje první příznaky stárnutí.
* ProPlan Cat Adult 7+ má vysoký obsah proteinů (37%) tím pomáhá udržet svalovou hmotu a udržuje štíhlou linii i u starších koček.
* Přiměřený obsah fosforu (o 15% méně než v ostatních krmivech ProPlan Adult) pozitivně ovlivňuje činnost ledvin u starších koček.
* Dobře stravitelné a chutné kuřecí maso tvoří hlavní složku krmiva a je kočkami výborně přijímáno
* Speciální granule ulehčují kousání starším kočkám a tím redukují tvorbu zubního kamene.

Celý popis produktu

ProPlan Cat Adult 7+ obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", který má tyto pozitivní účinky na:

* Kůže a kožich: pomáhá udržovat elasticitu kůže u starších koček, což je důležitá vlastnost pro zdravou a nestárnoucí kůži.
* Trávení: jedinečná směs živin Longevis pomáhá udržovat rovnováhu střevní mikroflory a tím i zdravé střevo.
* Vylučování: přirozený balast, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a základní minerální látky udržují zdravou funkci vylučovacích orgánů.
* Imunitní systém: vysoký obsah proteinů, které pomáhají vytvářet protilátky a antioxidanty. Obsahuje vitamín E v dobře vstřebatelné formě a tím posiluje celý imunitní systém.

ProPlan krmivo chrání Vaši kočku tím, že pozitivně ovlivňuje imunitní systém, zdraví kůže a srsti a také zdravé trávení. Všechny druhy krmiva Pro Plan byly navrženy veterináři ve spolupráci s experty pro výživu. ProPlan je kompletní, vyvážené krmivo, které je koncipované s ohledem na věk a aktivitu koček.

Složení:
kuře (20%), rýže (16%), kukuřičný lepek, dehydratované drůbeží proteiny, kukuřice, živočišný tuk (stabilizovaný směsí tokoferolů), celá vejce sušená, jaterný autolysat, pšeničný lepek, čekanka, kvasnice, sojový olej, rybí tuk, dužnina z cukrové řepy, chlorid draselný, chlorid sodný, DL-methionin, cholin chlorid, minerální látky.

Doplňkové látky:
vitamín A (25.000 IE/kg), vitamín D3 (1.400 IE/kg), vitamín E (810 mg/kg), vitamín C (72 mg/kg), taurin (2.300 mg/kg)

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

08. 10. 2017
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace