Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 19:30, pá: 6:30 - 17:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem
MVDr. Valešová Na dotazy reaguje

MVDr. Valešová

Dobrý den, prosím o radu jaké krmení bych měla koupit pro 11letou dlouhosrstou j…

Přejít do poradny

Guabi NATURAL cat ADULT

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Dospělé kočky potřebují stravu, která poskytne vyvážené živiny potřebné k zajištění biologických funkcí, stavby těla, svalové hmoty, kvality srsti a imunitního systému. Je obohacená vysokým obsahem proteinu a tuku, který prospívá zažívání a metabolismu živin.

Výtažek z rozmarýnu, tokoferol a kyselina citronová: přírodní konzervační látky.Hexametafosfát sodný: Podílí se na prevenci zubního kamene a podporuje zdraví ústní dutiny. Mannan-oligosacharidy: Přírodní probiotikum. Podporuje růst užitečných bakterií v tenkém střevě, které podporují syntézu vitamínu, inhibují růst nežádoucích bakterií a zvyšují imunitu zvířete. Nízký obsah magnézia: Podílí se na kontrole Ph moči, čímž přispívá k udržení zdravého systému vylučování moči.

Celý popis produktu

Složení: Moučka z kuřecího masa, kuřecí maso, kuřecí tuk, celozrnná rýže, hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát, řepná dužina, canola olej, rafinovaný rybí tuk, přírodní chondroitinsulfát, výtažek z rozmarýnu, chlorid draselný, chlorid sodný , kyselina citrónová, sacharoza,&-tocoferol, L-lysin, DL-methionin, vitamín A, D3, E, K3, B2, B6, B12, biotin, kyselina listová, niacimamid, pathotenan vápenatý , cholinchlorid , chlorid draselný, sacharoza, chelát zinku a aminokyselin n-hydrát, taurin, síran mědňatý pentahydrát, oxid zinečnatý, síran železnatý heptahydrát, jodit draselný, seleničitan sodný, síran manganatý monohydrát


 

Kompletní krmivo obsahuje v 1 kg:
Bílkoviny min. 34 % Popel max. 8 % Fosfor min. 0, 7 % Taurin min. 0, 12 % kys. listová min. 1, 8 %
Tuky min. 16 % Vlhkost max. 10 % Hořčík max. 0, 1 % extrakt z rozmarýnu min. 0, 09 % Beta karoten min. 50 mg/kg
Vláknina max. 3 % Vápník max. 1, 3 % Niacin 65 mg kys. citronová min. 0, 002 % Karnitin min. 50 mg

Dávkování

Podávejte suché, nebo navlhčené vodou dle tabulky. Vždy zabezpečte dostatek čerstvé pitné vody. Dávkování se může měnit vzhledem k rase, věku a temperamentu zvířete.

 
Hmotnost kočky Denní dávka v gramech
2 - 4 kg 30 - 65 g
4 - 5 kg 65 - 80 g

 

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

16. 02. 2015
  • Voní a kočky to jedí.
Naposledy jsem kupoval Purinu a Whiskas, po rozbalení to smrdělo jak siláž. Kočky po tom zvraceli. Toto krmení jim moc chutná.
08. 02. 2015
  • Kocka ho ji rada nema po nem travici problemy vyborna kvalita
Kocka ho ji rada nema po nem travici problemy vyborna kvalita Doporucuji
29. 01. 2015
  • kočičce se výrazně zlepšíl zdravotní stav
  • nic
jsem ráda , že mi váš obchod doporučila chovatelka kočíčky.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace