Hills cat STOMACH

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Hill's Feline Sensitive Stomach Adult krmivo pro dospělé kočky speciálně vyvinuto pro kočky s citlivým žaludkem, podporuje trávení a činnost střeva, obsahuje Advanced Digestive Nutrition.

Máte-li pocit, že je Vaše kočka co se krmiva týče vybíravá, může to být tím, že má citlivý žaludek. V tomto případě pro Vás máme řešení: S Hill's Feline Sensitive Stomach Adult pro dospělé kočky s citlivým žaludkem nebude Vaše kočka rozladěna z nevhodného krmiva, protože je Science Plan Sensitive Stomach vyrobeno speciálně s Advanced Digestive Nutrition, díky němuž se Vaše kočka bude cítit dobře.

Hill's Feline Sensitive Stomach Adult pro dospělé kočky s citlivým žaludkem chutná výborně a představuje kompletní, vyváženou stravu. Vhodné jako každodenní krmivo. Obashuje jedinečný komplex přírodních balastů - např. ovesnou vlákninu, které zaručují zdravé trávení. Rýže a další dobře stravitelné uhlohydráty představují bezpečnou výživu pro kočky s citlivým žaludkem. Obsahuje Superior Antioxidant Formuli od Hill's, která podporuje imunitní systém Vaší kočky. Díky kvalitním, lehce stravitelným látkám v kočičím krmivu Hill´s bude Vaše kočka sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží. Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit. Hill's Feline Sensitive Stomach Adult krmivo pro dospělé kočky s citlivým žaludkem - křupavé, s výbornou chutí, je kvalitní výživou pro kočky, díky které je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Složení: s vajíčkem & rýží (min. 11 % vejce; min. 14 % rýže): mletá rýže , dehydtatované kuřecí a krocaní bílkoviny, živočišný tuk, kukuřičný lepek, mletá kukuřice, sušená vejce, proteinový hydrolyzát, ovesná vláknina, kaliumchlorid, dehydratované proteiny z tuňáka, DL-methionin, sůl, kalciumkarbonát, taurin, vitamíny s stopové prvky. Přirozeně konzervováno pomocí tocopherolu, kyseliny citronové a výtažku z rozmarýnu.

Doporučená denní krmná dávka:
Hmotnost kočky Množství v g/den
2kg 30 - 40g
3kg 40 - 55g
4kg 50 - 70g
5kg 60 - 80g
6kg 65 - 95g
7 + kg 11 - 13 pro kg