SABOR / VIDA cat ADULT tuňák/losos

Omlouváme se, ale tento produkt již není v naší nabídce. Vyberte si prosím z podobných produktů v levém menu, nebo se můžete inspirovat ve zboží, co s tímto produktem zakoupili ostatní.

Katalog: 226

Kompletní krmivo pro kočky s příchutí tuňák a losos.

Sabor & Vida je speciální úplné a vyvážené prémiové krmivo, které dodá vaší kočce zdraví a krásu. Je vyrobené z ušlechtilých přísad, které umožňují účinné vstřebávání živin a nesrovnatelnou chuť pro dospělé kočky i koťata. Vše pro jejich zdraví a aktivitu.


Vybrané přísady: ušlechtilé přísady užívané v Sabor & Vida mají výborné výsledky ohledně chuti a stravitelnosti, jsou tedy dobře zvířetem přijímány a živiny jsou dobře zužitkovány.

Hlavní přísady: Čerstvé kuřecí maso a játra: hlavní zdroj proteinů s vysokou biologickou hodnotou a snadno stravitelné a vstřebatelné. Dužina z řepy: diferencovaný zdroj vlákniny s vyrovnaným výživovým složením. Podporuje trávení, zlepšuje absorbci živin a pohyb střev. Canola olej a kuřecí tuk: zdroje energie a esenciálních mastných kyselin. Přísady s přirozenou příjemnou chutí dodávají živiny pro zdravější srst. Pivní kvasinky: zdroj vitamínů B komplex. Důležité pro dokonalý metabolismus zvířete. Integrální rýže a pšenice, mrkev a kukuřice: jsou důležitým zdrojem uhlohydrátů a přispívají k energetickému přínosu pro organismus. Sušená vejce: zdroj proteinů s vysokou biologickou hodnotou

Složení: Integrální mletá kukuřice, pšeničné otruby, celozrnná rýže, moučka z kuřecího masa, moučka z ryb, kuřecí tuk, kuřecí maso, fosforečnan vápenatý , sušená dužina z řepy, ovesná zrna, sušené pivovarské kvasnice, integrální mletá pšenice, chlorid draselný,sušená mrkev, plnotučné sušené mléko, canola olej, sušená vejce, chlorid sodný , kyselina orthofosforečná, kyselina citrónová , sacharoza,L-lysin, DL-methionin, vitamín A,D3,E,K3,B2,B6,B12, biotin, kyselina listová, niacimamid, pathotenan vápenatý , cholinchlorid, taurin , chlorid draselný, sacharoza, chelát zinku a aminokyselin n-hydrát, síran mědňatý pentahydrát, oxid zinečnatý, síran železnatý heptahydrát, jodit draselný, seleničitan sodný, propylgalát, síran manganatý monohydrát, zchutňovadlo přírodního původu - tuňák a losos


 

Kompletní krmivo obsahuje v 1 kg:

Bílkoviny min. 31 % Tuky min. 12 % Vlhkost max. 12 %
Vápník max. 1, 3 % Fosfor min. 0, 8% Popel max. 8 %
Vit. A 16 800 UI Vit. D3 1 320 UI Vit. E 400 mg