15.01.11 Aktuality

Máte doma nejkrásnější kočku/kocoura?

Tak ji/ho ukažte všem a vyhrajte titul

MISS KOČKA 2011!!!

Už pošesté se letos koná MISS KOČKA, což je soutěž krásy domácích koček, bez ohledu na jejich původ. Je to ojedinělá příležitost pro všechny domácí mazlíky. Získat vítěznou korunku krále a královny krásy mohou především takzvané bezpapírové kočky, jejichž majitelé této šance rádi využívají a své mňoukající krasavice hlásí do soutěžního klání ostošest.

 

Také byste všem chtěli dokázat, že právě ta vaše je NEJ ze všech na celém světě? Ještě máte šanci – přihlaste ji, a to nejlépe na mail@misskocka.cz a očekávejte další pokyny od pořadatelů akce.

 

O tituly se utkají mňoukající krasavice a fešáci všech barev, věku, druhů srsti... Vítěze vybírají přímo návštěvníci výstavy pomocí hlasovacích lístků.

Své favority vybere i VIP porota, složená jako již tradičně ze známých milovníků čtyřnohých krasavic. V „předsednické“ roli nebude ani tentokrát chybět zpěvačka Eva Pilarová, známé dvounohé královny krásy a další příznivci koček z řad populárních tváří.

 

Souběžně s akcí Miss kočka 2011 proběhne i Umisťovací výstava koček z útulků - takže si můžete případně hned na místě vybrat soutěžící/ho pro příští ročníky…. :o)

Výtěžek z celé akce jde ve prospěch útulků opuštěných koček. U vchodu se bude vybírat obvyklé symbolické vstupné: kočičí konzervy, ty budou hned na místě rozděleny mezi přítomné útulky z celé ČR.

 

Vše o akci najdete na www.misskocka.cz. Netradiční a užitečnou mňoukající výstavu pořádá občanské sdružení Kočičí Azyl CZ (kontakt: mail@kociciazyl.cz, www.kociciazyl.cz).

 

Miss kočka 2011se koná 19. března v Kulturním centru Zahrada v Praze 11 na Chodově (ul. Malenická 1784). Zahájení je v 10 hod., slavnostní vyhlášení vítězů v 17 hod. Ceny věnují sponzoři akce. VIP porota zasedne přímo ve výstavním sále od 13-15 hod.