21.01.10 Aktuality

Podpořte kastrační program

ZABRAŇME UTRPENÍ DALŠÍCH NECHTĚNÁTEK !

Tak, a jsme zase o rok moudřejší ... Bohužel, mnohé chlupaté vánoční dárky končí v ulicích, a ač je zatím mrazivo, jaro se přihlásí v plné síle a opět začne ten každoroční kolotoč, kdy se geometrickou řadou rodí další a další opuštěná koťata, útulky praskají ve švech - a málokoho to zajímá.

Proto Vás prosíme, pomozte i Vy!

Nebuďte lhostejní k osudům nechtěnátek!

I Vy můžete pomoci realizovat kastrační program v regionu, kde je problematika bezprizorních koček zcela ignorována!

Ve věci péče o bezprizorní kočky (odchyty, kastrace, nalezenci ) si dle vyjádření písecké radnice máme poradit vlastním umem, neb zastupitelstvo tato problematika naprosto nezajímá. Kastrační program, ač zde byl již opakovaně navrhován (a to nejen naší organizací), zde údajně není potřeba, s investicí do řešení útulkové problematiky opuštěných koček se v příštích letech nepočítá, jelikož by radnici nabourala rozpočet atd.

Hodláme tedy (ostatně co jiného nám zbývá) ujmout se řešení této situace dle doporučení pánů radních vlastním umem, neboť k dalšímu utrpení těch nebožátek, narozených povětšinou pro budoucí úděl bezdomovců, nemůžeme zůstat nečinní.

Přispět můžete na účet organizace - číslo 1002015761/2700

pod variabilním symbolem  421 ( = čtyři kočičí tlapky, dvě uši a jeden mlsný jazýček ;-)

Potvrzení na odečet daru z daní obdržíte samozřejmě obratem, postačí pouze uvést nám do mailu potřebné údaje.

Pomoci můžete též způsobem možná pro Vás příjemnějším - zakoupením originálních dárků z nabídky eshopu WWW.ARTCAT.CZ, který vznikl ryze za účelem úhrady veterinární péče a nákupů krmiv a potřeb pro naše svěřence, nyní jsme nuceni zaměřit se též na možnou realizaci kastračního programu a opět tak suplovat zákonné povinnosti správních celků.

Udělejte si radost nebo potěšte své blízké originálním dárkem, třeba k blížícímu se Valentýnu! Pomůžete nám tak aspoň částečně zabránit dalšímu utrpení ubožáčků, mnohdy zrozených jen pro pomalé umírání o hladu a bolesti, a to jen díky lidské nezodpovědnosti!

Nyní skutečně pomůže každá stokoruna – a to doslova !

Jen díky Vaší podpoře můžeme pomáhat bytostem, které si samy pomoci nemohou!

 

Text a foto: Aga Grey, sdružení Felix Grey