Trovet cat MXF - adult

500g Skladem 1 ks 129 Kč
+
3kg do 7 dnů 546 Kč
+

TROVET Adult MXF je kompletní vysoce kvalitní krmivo speciálně vytvořeno pro kočky s normální nebo mírně zvýšenou energetickou potřebou.

Znaky krmiva pro kočky Trovet MXF Krmivo obsahuje biotin pro krásnou a zářivou srst. Krmivo je možné kombinovat s TROVET pochoutkami. Krmivo MXF je možno podávat po celý život zvířete. TROVET MXF splňuje požadavky březích a laktujících koček a může být podáváno do konce odstavu.

Dávkování krmiva Trovet MXF : Celkový denní příděl krmiva by měl být rozdělen do několika dávek. Doporučujeme dbát pokynů veterinárního lékaře. Vyvarujte se náhlých změn ve složení stravy. Zvířata by si na toto krmivo měla zvyknout postupně Doporučujeme přimíchávat zvyšující se množství krmiva Trovet Adult do stávajícího typu krmiva. Zvířata by měla mít stálý přístup k čerstvé pitné vodě.

Analýza krmiva pro kočky Trovet MXF: Bílkovina 34%, Obsah tuku 17%, Anorganických látek 7,5kg, Vláknina 2%, Ca 1,3%, P 1%. K 0,62%, Na 0,32%.

Složení krmiva pro kočky Trovet MXF: cereálie, masné deriváty a deriváty živočišného původu, oleje a tuky, extrakty z rostlinných bílkovin, vejce a vaječné deriváty, ryby a rybí deriváty, droždí, deriváty rostlinného původu, minerály.