Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

WHISKAS kapsa 12ks CASSEROLE v želé

Dušené šťavnaté kousky. Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

MIX VÝBĚR

  • 3x Kuřecí - Složení: maso a výrobky živočišného původu (22%, včetn 4% kuřecího), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb, různé cukry, minerální látky.
  • 3x Losos - Složení: maso a výrobky živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4% lososa), různé cukry, minerální látky.
  • 3x Hovězí - Složení: maso a výrobky živočišného původu (22%, včetn 4% hovězího) rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb, různé cukry, minerální látky.
  • 3x Tuňák - Složení: maso a výrobky živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4% tuňáka) , různé cukry, minerální látky.

DRŮBEŽÍ VÝBĚR

  • 3x Kuřecí - Složení: maso a výrobky živočišného původu (22%, včetn 4% kuřecího), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb, různé cukry, minerální látky.
  • 3x Kachna - Složení: maso a výrobky živočišného původu (22%, včetn 4% kachního), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb, různé cukry, minerální látky.
  • 3x Drůbeží - Složení: maso a výrobky živočišného původu (22%, včetn 4% drůbežího) rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb, různé cukry, minerální látky.
  • 3x Krůtí - Složení: maso a výrobky živočišného původu (22%, včetn 4% krůtího), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb, různé cukry, minerální látky.

Analytické složky: protein 12,5%, tuk 2,5%, anorganické látky 1,2%, vláknina 0,2%, vlhkost 83%

Dávkování: 4kilová kočka potřebuje 3,5 kapsičky denně. U koček s nadváhou snižte denní množství krmiva. Podávejte při pokojové teplotě

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace