29.9. probíhá dovolená. Všechny objednávky z této doby budou odeslány postupně od pondělí 2.10.2023. Děkujeme za pochopení
KOČIČÍ POVODŇOVÉ SOS - MĚSÍC POTÉ
24.08.09 Aktuality

KOČIČÍ POVODŇOVÉ SOS - MĚSÍC POTÉ

aneb druhá šance pro Plaváčky ? (pozn. pokračování Mokrá kočka, smutná kočka)     Od „velké vody“ v našem depozitu (Felix Grey) uplynulo více než měsíc.

11.08.09 Aktuality

Zubní hygiena u psů a koček

Čistíte zvířecímu miláčkovi zuby? Pravidelné čištění zubů by mělo být samozřejmostí nejen u lidí, ale také u psů. Pokud majitel nečistí psovi zuby alespoň dvakrát týdně, hrozí jeho psovi zánět dásní.

Jak ohlásit týrání zvířat?
31.07.09 Aktuality

Jak ohlásit týrání zvířat?

Podezření na týrání zvířete je nutno (podle našeho právního řádu) oznámit na příslušnou veterinární strávu, na obecní (obvodní, městský) úřad či – zejména v akutním případě – na policii ČR. Oznámení lze podat nejen písemně, ale i ústně.
Psi a kočky v útulcích dle Marty Kubišové
31.07.09 Aktuality

Psi a kočky v útulcích dle Marty Kubišové

Dne 28.7.

ZMRZLÍCI....
01.03.09 Aktuality

ZMRZLÍCI....

..

09.12.08 Aktuality

Vánoční kočkování s dětmi

V sobotu 20. prosince, víkend před Vánoci, přesně uprostřed toho nejhoršího předvánočního stresu, přelidněných obchodů a ve chvíli, kdy někteří z nás zapomínají, že vánoční svátky jsou především svátky rodinnými, jsme se rozhodli uspořádat akci, jejímž cílem je přilepšit kočkám v péči našeho občanského sdružení a zároveň pokusit se přimět co nejvíce rodičů, aby se zastavili uprostřed shonu spojeného s koncem roku a strávili se svými dětmi několik hodin v klidu a jinde než u televize.