Moje kočka

Polystyrenové boudičky
21.04.14 Pomůcky

Polystyrenové boudičky

K čemu jsou dobré? Slouží jako pelíšek pro venkovní kočky. Jedná se o polystyrenový box s víkem a vyříznutým otvorem.

Tipy na další vánoční dárky
02.12.12 Pomůcky

Tipy na další vánoční dárky

Pokud ještě nevíte, co nadělit své kočce pod stromeček, přinášíme vám inspiraci… Velkým překvapením budou například 100% přírodní produkty značky BecoThings. Pokud máte vztah k přírodě, určitě vás nadchne, že všechny výrobky jsou ekologické.

Čistota půl zdraví
05.08.12 Pomůcky

Čistota půl zdraví

Kočkovité šelmy na hranicích svého revíru své exkrementy nezahrabávají, protože slouží jako znamení pro ostatní. A je jedno, zda se jedná o sousedovu micku, nebo velkého levharta.

Má vaše kočka správný záchod?
05.05.12 Pomůcky

Má vaše kočka správný záchod?

Dokud kočka chodí vzorně močit i kálet do svého záchůdku, je všechno v pořádku. Ale jakmile se tak docela netrefí, nebo dokonce začne jako záchod používat jiné místo v bytě, je zle.

Novinka: samočisticí toaleta pro kočky
27.08.11 Pomůcky

Novinka: samočisticí toaleta pro kočky

Pro ty, kteří se nechtějí starat o čištění klasické kočičí toalety či v prodejnách s chovatelskými potřebami stále nakupovat stelivo, je zde kočičí toaleta CatGenie s automatickým splachováním.   Moderní kočičí toaleta nepoužívá běžné jednorázové stelivo, ale hygienické a trvale použitelné plastikové granule, které se nemusí měnit a snadno se oplachují; kromě toho uspokojují potřebu kočky hrabat.

Kočičí dvířka
27.02.11 Pomůcky

Kočičí dvířka

Toto důmyslné a přitom jednoduché zařízení umožňuje našim čtyřnohým přátelům svobodu pohybu. Kočky si mohou samy rozhodnout, kdy chtějí odejít na zahradu, terasu nebo balkon a posléze mají stále otevřené „dveře“ k návratu.

V bytě nemusí být nuda!
07.09.10 Pomůcky

V bytě nemusí být nuda!

Kdo nechce nebo nemůže dopřát své kočce volný pohyb venku, nemusí být špatný páníček. Ať je kočka venku nebo doma, její život by měl být pestrý a dobrodružný.

LitterKwitter - rozlučte se s kočkolitem!
25.08.08 Pomůcky

LitterKwitter - rozlučte se s kočkolitem!

Jako absolutní novinku na Českém trhu Vám nyní představujeme revoluční a patentovanou pomůcku, se kterou snadno, ve velmi krátké době (2 - 8 týdnů) naučíte Vašeho kočičího miláčka používat klasické "lidské" WC. Může to znít bláznivě, ale toaleta je perfektní alternativa k nehygienickému, páchnoucímu a nepořádnému kočkolitu, který teď budete moci směle zahodit.

Misky
16.01.08 Pomůcky

Misky

  Misek na jídlo a pití existuje mnoho různých druhů a jejich výběr závisí především na Vašem rozhodnutí, přesvědčení a v neposlední řadě na finanční situaci. Misky z nerezu či z keramiky jsou velmi vhodné, protože se dobře čistí a hygiena co se týče jídla je v ohledu na stravování kočky velmi důležitá.
Kočičí záchod
15.01.08 Pomůcky

Kočičí záchod

    Pokud žijete s vaší kočkou na venkově a má možnost volně bez zábran si vyběhnout ven, není zapotřebí jí někde v domácnosti zřizovat záchod.Pokud ale obývate byt a chcete si domů přivést  kočičího kamaráda, musíte takovou domácí toaletu pořídit.