Čistota půl zdraví
05.08.12 Pomůcky

Čistota půl zdraví

Kočkovité šelmy na hranicích svého revíru své exkrementy nezahrabávají, protože slouží jako znamení pro ostatní. A je jedno, zda se jedná o sousedovu micku, nebo velkého levharta.

Má vaše kočka správný záchod?
05.05.12 Pomůcky

Má vaše kočka správný záchod?

Dokud kočka chodí vzorně močit i kálet do svého záchůdku, je všechno v pořádku. Ale jakmile se tak docela netrefí, nebo dokonce začne jako záchod používat jiné místo v bytě, je zle.

Novinka: samočisticí toaleta pro kočky
27.08.11 Pomůcky

Novinka: samočisticí toaleta pro kočky

Pro ty, kteří se nechtějí starat o čištění klasické kočičí toalety či v prodejnách s chovatelskými potřebami stále nakupovat stelivo, je zde kočičí toaleta CatGenie s automatickým splachováním.   Moderní kočičí toaleta nepoužívá běžné jednorázové stelivo, ale hygienické a trvale použitelné plastikové granule, které se nemusí měnit a snadno se oplachují; kromě toho uspokojují potřebu kočky hrabat.

Kočičí dvířka
27.02.11 Pomůcky

Kočičí dvířka

Toto důmyslné a přitom jednoduché zařízení umožňuje našim čtyřnohým přátelům svobodu pohybu. Kočky si mohou samy rozhodnout, kdy chtějí odejít na zahradu, terasu nebo balkon a posléze mají stále otevřené „dveře“ k návratu.

V bytě nemusí být nuda!
07.09.10 Pomůcky

V bytě nemusí být nuda!

Kdo nechce nebo nemůže dopřát své kočce volný pohyb venku, nemusí být špatný páníček. Ať je kočka venku nebo doma, její život by měl být pestrý a dobrodružný.

LitterKwitter - rozlučte se s kočkolitem!
25.08.08 Pomůcky

LitterKwitter - rozlučte se s kočkolitem!

Jako absolutní novinku na Českém trhu Vám nyní představujeme revoluční a patentovanou pomůcku, se kterou snadno, ve velmi krátké době (2 - 8 týdnů) naučíte Vašeho kočičího miláčka používat klasické "lidské" WC. Může to znít bláznivě, ale toaleta je perfektní alternativa k nehygienickému, páchnoucímu a nepořádnému kočkolitu, který teď budete moci směle zahodit.

Misky
16.01.08 Pomůcky

Misky

  Misek na jídlo a pití existuje mnoho různých druhů a jejich výběr závisí především na Vašem rozhodnutí, přesvědčení a v neposlední řadě na finanční situaci. Misky z nerezu či z keramiky jsou velmi vhodné, protože se dobře čistí a hygiena co se týče jídla je v ohledu na stravování kočky velmi důležitá.
Kočičí záchod
15.01.08 Pomůcky

Kočičí záchod

    Pokud žijete s vaší kočkou na venkově a má možnost volně bez zábran si vyběhnout ven, není zapotřebí jí někde v domácnosti zřizovat záchod.Pokud ale obývate byt a chcete si domů přivést  kočičího kamaráda, musíte takovou domácí toaletu pořídit.
Hračky
15.01.08 Pomůcky

Hračky

  Brzy po tom, co si koupíte kočku zjistíte, že si dokáže hrát s čímkoliv. Ke hraní nepotřebuje žádné drahé hračky, ale bohatě si vystačí s obyčejnou kuličkou z alobalu.