29.04.10 Aktuality

Tipy na dárky pro psa

Přinášíme vám pár tipů na dárky, kterými můžete potěšit svého mazlíčka. Pes sice netuší, že má zrovna narozeniny, ale dostane-li zabalený oblíbený pamlsek nebo novou zábavnou hračku, jistě to náležitě ocení. Rozmazlete svého čtyřnohého společníka, za svou věrnou lásku si to přece zaslouží....

Sušená pochoutka
Většina psů miluje sušené pochoutky jako jsou játra, hrtany, plíce dršťky apod. Jednou z nejoblíbenějších sušených pochoutek je ucho, které je zdrojem kolagenu a vápníku. Je určeno pro střední a velká plemena psů, slouží jako žvýkačka a hračka, pomáhá čistit chrup.


Kachní jerky
Většina psů neodolá sušenému kachnímu masu. Poslouží jako chutný dárek nebo odměna při výcviku.

Bavlněný uzel
Psa, který miluje přetahování, potěší bavlněný uzel.

ALAVIS kloubní výživa
Velmi vhodným dárkem zejména pro velká a obří plemena psů je tato intenzivní kloubní výživa. Dlouhodobě zabezpečuje pevnost, pružnost a odolnost kloubní chrupavky. Obsahuje glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, které tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Jejich dostatečný přísun zabezpečuje dlouhodobě správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost.


Cestovní miska
Velmi praktická je nylonová miska o objemu 1,8l, poslouží nejen při cestování, ale také při delších výletech či na výstavách.

Ruksak na záda
Batoh nemusí mít jen člověk, také psi můžou nosit při výletech přírodou svůj vlastní osobní batůžek.  Oblíbenou hračku, míček nebo nylonovou misku na pití tak budou mít stále při sobě.


Slepice v plavkách
Pro větší psy je určená pískací latexová slepice ve vtipném provedení.

Froté aportovací pes
Nejednoho psa potěší aportovací hračka ve tvaru roztomilého psa v příjemném froté provedení.

Dentální hračka
Psům, kteří milují okusování, skvěle poslouží dentální hračka napuštěná mátou.

Obojek s šátkem
Nejen pro sváteční příležitosti mohou psíci nosit krásný obojek s šátkem. K dostání v mnoha barevných variacích.

Blikající obojek
Praktickým dárkem bude i blikající obojek, díky kterému budete mít ve tmě vždy přehled, kde se váš pejsek právě nachází. Zvláště v zimním období, kdy odpolední procházky probíhají většinou již za tmy, je to skvělá pomůcka.

Oblíbené granule
Psi jistě nepohrdnou dárkem v podobě pytle oblíbených granulek. V nabídce internetového obchodu krmeni.cz naleznete celou řadu značek. Koupit zde můžete například superpremiové granule Guabi Natural.

Klikr
Akustická výcviková pomůcka. Spojení kliknutí a odměny (pohlazení, pamlsek) je ověřená pozitivní výcviková metoda. Vyzkoušejte ho i se svým psem.

Bezpečnostní vesta
Myslete na bezpečnost svého čtyřnožce a pořiďte mu reflexní vestu.

Nepromokavá zateplená vesta
Má-li váš pejsek narozeniny v zimním období, kupte mu do sychravého počasí praktickou vestu.

Pelíšek
Vašeho chlupáče potěší pohodlný pelíšek. Krásné provedení se vám bude určitě líbit.

Přehled hraček, kterými můžete překvapit svého psa, naleznete zde. Pokud chcete pořídit psovi něco neobvyklého, můžete se podívat třeba sem. Kromě dárků připravte svému psímu příteli  i narozeninový dort. Fantazii se meze nekladou, ale na výrobu použijte jen suroviny, které jsou pro psa nezávadné. Vyvarujte se čokolády!