Můj pes

Psí boudy
10.02.10 Pomůcky

Psí boudy

  Chováme-li psa celoročně venku, měli bychom mu zajistit kvalitní „bydlení“. K tomuto účelu poslouží bouda, která psa ochrání před nepřízní počasí a zároveň v ní najde své útočiště a klid.

Botičky pro psy
04.02.10 Pomůcky

Botičky pro psy

  Psí botičky, stejně jako oblečky pro psy, nejsou pouze módní výstřelkem, ale patří k praktické součásti psí výbavy. Obzvlášť v aktuálním mrazivém počasí, kdy se psí tlapky dostávají do kontaktu s posypovou solí, jsou ochranné botičky skvělým pomocníkem.

Oblečky pro psy - přehled
27.01.10 Pomůcky

Oblečky pro psy - přehled

Módní trend nebo nezbytná nutnost? Oblékání psích mazlíčků je mezi pejskaři stále oblíbenější. Pes ve svetříku s norským vzorem, který by před patnácti lety vzbuzoval na ulici údiv, překvapí dnes jen málokoho.

Hračky pro psy - přehled
13.01.10 Pomůcky

Hračky pro psy - přehled

  Psi patří mezi velmi hravá zvířata a dostatek fyzických a psychických podnětů je pro jejich celkovou pohodu nezbytný. Ať už máme doma malé štěně nebo psího seniora, jistě má svou oblíbenou hračku, na kterou nedá dopustit.

Halti ohlávka
30.07.08 Pomůcky

Halti ohlávka

Halti ohlávka je jednou z nejvíce se rozšiřujících pomůcek pro psy. S ní jsou procházky příjemnější a také bezpečnější.

Sprejové obojky - Bezbolestně, ale důrazně
26.03.08 Pomůcky

Sprejové obojky - Bezbolestně, ale důrazně

Velký počet majitelů problémových psů, kteří přicházejí do mé poradny, má těžkosti především v následujících dvou situacích: Pokud je pes venku rozptylován zevními podněty, jako jsou jiní psi nebo jiná zvířata či ptáci, zajímavé pachové značky apod., stává se neovladatelným, a proto je nutné vodit jej pouze na vodítku.

Náhubky
13.12.07 Pomůcky

Náhubky

 Náhubky jsou nepostradatelnou součástí běžného života každého pejskaře. Nikdo si neumí přestavit, že by náhubek neměl, avšak věděli jste kolik rozeznáváme druhů náhubků? Jestli má váš pes ten správný?   Kdy používáme náhubek? Měli bychom jej mít vždy s sebou, ať už je náš pejsek problémový nebo ne.
08.10.07 Pomůcky

Klikr

Klikr je pomůcka k výcviku psa. Nutí přemýšlet psa i psovoda.