Vzhledem k technické údržbě našeho systému expedujeme objednávky s třídenním zpožděním. Za komplikace se vám moc omlouváme.
Všechno je moje
02.06.14 Výchova a výcvik

Všechno je moje

Píšu kvůli naší fence jack russel teriéra, které jsou 4 roky. Pořídil si ji přítel už za našeho vztahu, když bydlel u rodičů.

Nenechá se pohladit
01.05.14 Výchova a výcvik

Nenechá se pohladit

Mám štěně, fenku zlatého retrívra (5 měsíců). Se mnou jako se ženou komunikuje docela dobře, ale nesmím na ni zprudka, při rychlejším pohybu se schovává a zase jí chvilku trvá, než se mi odváží důvěřovat.

Podávání packy
12.04.14 Výchova a výcvik

Podávání packy

Mnoho majitelů psů považuje povel „dej pac“ za dětinský a odmítají ho se psem nacvičovat. Přitom používání tlapy je pro psy důležité, uplatňují ji v mnoha přirozených situacích.

Proč stále dělá loužičky?
05.04.14 Výchova a výcvik

Proč stále dělá loužičky?

Mám dvouletou fenu jorkšírského teriéra a stále dělá po bytě louže. Nevím si s ní rady.
Kousavý boloňáček
07.03.14 Výchova a výcvik

Kousavý boloňáček

Mám čtyřletou fenu boloňského psíka Terezu a potíž je v tom, že kouše. Nejvíc mě, ale někdy i příchozí návštěvy (i když málokdy).
Další omyly spojované s klikrem
11.02.14 Výchova a výcvik

Další omyly spojované s klikrem

O výcviku s pomocí klikru jsme vás už informovali. Celý článek si můžete přečíst zde.

Malý nalezenec se stále schovává
11.02.14 Výchova a výcvik

Malý nalezenec se stále schovává

Zhruba před měsícem byla v tašce u silnice nalezena 3 vyhozená štěňata – odhadovaný věk 6-8 týdnů. Jedno bylo mrtvé, dvě fenky to přežily.
Strach z velkých předmětů
25.01.14 Výchova a výcvik

Strach z velkých předmětů

Přestože jsou psi velmi zvědaví, často jim jejich přirozená nedůvěra zabraňuje v tom, aby se přiblížili k příliš velkým nebo z jejich pohledu podezřelým předmětům. Nedostatečná socializace, špatné zážitky, které psa vystrašily, pak mohou způsobit, že tato vrozená bázeň přeroste v šílený strach.
Nepředvídatelná agrese
12.01.14 Výchova a výcvik

Nepředvídatelná agrese

Prosíme o pomoc s naším agresivním pejskem Endym. Je to sice jen trpasličí pudl, ale když ho to popadne, jde z něj strach, jakoby to ani nebyl on.
Žárlivý psík
14.12.13 Výchova a výcvik

Žárlivý psík

Mám sedmiletého italského chrtíka a šíleně žárlí na přítele, kdykoliv se k sobě přiblížíme. Vyrůstal se mnou sám, a kdykoliv jsem si našla nějakého přítele, tak se projevoval štěkáním, kňučením, skákáním a dotíráním.